Novinky
Otio Compact

Otio Compact je kvalitní a cenově přijatelná zásuvka kompaktních rozměrů s výklopným krytem. Obsahuje jednu zásuvku 230V a USB Charger. Více zde.

více
Novinky EVOline®

Výrobce zásuvek Schulte Elektrotechnik přichází s novinkami, které podtrhují vyjimečný vztah mezi funkcí a designem. Nové barevné varianty oblíbené kuchyňské zásuvky EVOline BackFlip naleznete v kategorii EVOline.

více

Otio

Úvod Otio
Parametry  
Zobrazené produkty 1 - 3 z celkových 3
Název Cena
Otio Compact Otio Compact

Otio Compact je kvalitní a cenově přijatelná zásuvka s výklopným krytem, která obsahuje jednu silovou zásuvku a USB nabíječku. Potřebujete-li se připojit k zásuvce stačí jednoduše vyklopit víčko, USB nabíječka je přístupná stále. Je ideálním doplňkem moderních interiérů - kuchyní, kanceláří, hotelů a všude tam, kde je kladen důraz na design a funkčnost.

Kategorie:  Otio
590,- Kč
Otio Lift USB výsuvná zásuvka Otio Lift USB výsuvná zásuvka

Otio je kvalitní a cenově přijatelná výsuvná zásuvka, která obsahuje tři silové zásuvky a USB nabíječku. Potřebujete-li se připojit k zásuvce nebo nabít telefon, stačí Lift jednoduše stisknout a zásuvkový modul se sám vysune. Je ideálním doplňkem moderních interiérů - kuchyní, kanceláří, hotelů a všude tam, kde je kladen důraz na design a funkčnost.

Kategorie:  Otio
1 128,- Kč
Otio Lift výsuvná zásuvka Otio Lift výsuvná zásuvka

Otio je kvalitní a cenově přijatelná výsuvná zásuvka, která obsahuje čtyři silové zásuvky. Potřebujete-li se připojit k zásuvce, stačí Lift jednoduše stisknout a zásuvkový modul se sám vysune. Je ideálním doplňkem moderních interiérů - kuchyní, kanceláří, hotelů a všude tam, kde je kladen důraz na design a funkčnost.

Kategorie:  Otio
998,- Kč
Na stranu: produktů.
Copyright 2014 - 2021 © designzasuvky.cz