Novinky
Otio Compact

Otio Compact je kvalitní a cenově přijatelná zásuvka kompaktních rozměrů s výklopným krytem. Obsahuje jednu zásuvku 230V a USB Charger. Více zde.

více
Novinky EVOline®

Výrobce zásuvek Schulte Elektrotechnik přichází s novinkami, které podtrhují vyjimečný vztah mezi funkcí a designem. Nové barevné varianty oblíbené kuchyňské zásuvky EVOline BackFlip naleznete v kategorii EVOline.

více

Doprava

Úvod Doprava

 

Přehled možných způsobů doručení zásilek a jejich ceny pro CZ a SK.

 

1.  Osobní odběr - Uloženka - CZ + SK
Cena přepravy: 88,-Kč (při nákupu nad 1.000,-Kč doprava zdarma)
Zásilku doručíme do jednoho z 16 odběrných míst Uloženka premium, nebo z 49 odběrných míst Úloženka partner, kde si ji příjemce vyzvedne podle svých časových možností.

Adresný seznam výdejních míst naleznete na www.uloženka.cz

2.  Osobní odběr - DPD Pickup - CZ
Cena přepravy: 88,-Kč (při nákupu nad 1.000,-Kč doprava v ČR zdarma)
Zásilku doručíme do jednoho z více než 80 odběrných míst DPD Pickup, kde si ji příjemce vyzvedne podle svých časových možností.

Nejbližší výdejní místo DPD Pickup si můžete vyhledat na www.dpd.cz


3.  Balík do ruky - Česká pošta (dobírka) - CZ
Cena přepravy: 139,-Kč (při nákupu nad 1.000,-Kč doprava v ČR zdarma)
Zásilka bude doručena poštovním doručovatelem na Vámi uvedenou dodací adresu.

4.  Balík do ruky - Česká pošta (převod na účet) - CZ
Cena přepravy: 110,-Kč (při nákupu nad 1.000,-Kč doprava v ČR zdarma)
Zásilka bude doručena poštovním doručovatelem na Vámi uvedenou dodací adresu.

  

5.  Balík do ruky - Slovenská pošta (dobírka) - SK
Cena přepravy: 230,-Kč (při nákupu nad 1.000,-Kč činí cena dopravy 130,-Kč)
Zásilka bude doručena poštovním doručovatelem na Vámi uvedenou dodací adresu.

 

 

Aktuální kurz EUR: 1 EUR = 25,10 CZK

 


Zvláštní dodací podmínky:

 

Dopravu zajišťuje dodavatel. Dodavatel nese veškerá rizika plynoucí z přepravy zboží (ztráta, zničení, poškození zboží) tak, aby zákazníkovy nevznikla hrozba vzniku škody při přepravě, spojené s jeho objednávkou, a to za podmínky, že kupující při přebírání zásilky od přepravce (Uloženka, DPD Parcel, Česká pošta - Balík do ruky atd.) bezprostředně ověří stav a množství dodaného zboží, aby v případě poškození produktů bylo možno vymáhat náhradu škody u přepravce. K poškození obsahu zásilky může dojít i bez zjevného poškození vnějšího obalu. Proto je nutné překontrolovat obsah zásilky bezprostředně při dodání. V případě že je zboží poškozeno je kupující povinen sepsat s dopravcem škodní protokol (u České pošty ve lhůtě do 48 hod od převzetí. Zásilku k reklamaci je nutno předložit v takovém stavu, v jakém byla dodána, tzn. včetně vnějšího i vnitřního balení). Pokud kupující nepřekontroluje zboží bezprostředně při přijetí a v případě poškození nesepíše s přepravcem protokol, nemá tedy žádné potvrzení, že mechanické poškození nespůsobil sám kupující a tudíž přichází o jakoukoli možnost náhrady škody vzniklé mechanickým poškozením. Záruka se totiž nevztahuje na mechanické poškození.

Copyright 2014 - 2023 © designzasuvky.cz